Tisk etiket a obalů

Zprostředkovává firma Digitisk, s. r. o.

Tisk

Bobst Firenze srl (dříve GIDUE) – in-line flexo

BOBST poskytuje širokou škálu řešení pro průmyslovou výrobu samolepících etiket a flexibilních obalů. UV flexotiskové a multiprocesní tiskové jednotky, digitální automatizace, řízení tahů a teploty nabízejí exkluzivní řešení s vysokou přidanou hodnotou pro kvalitu a inovace.

Všechny tiskové stroje na výrobu etiket a flexibilních obalů zahrnují servomotorem poháněnou navíjecí hřídel, dotykový panel na každé tiskové jednotce, hlavní dotykovou obrazovku s PC ovládaným HMI, vzdálený internetový kompletní servis a organizér pro snadnou manipulaci a skladování magnetických válců.

Flexotiskové stroje BOBST na samolepící etikety a flexibilní obaly jsou navrženy pro nejdelší životnost a spolehlivost. Jsou vybaveny nejlepšími mezinárodně dostupnými součástmi, s pomocí mezinárodní místní servisní podpory BOBST. In-line flexotiskové stroje BOBST jsou po mnoha letech výroby v perfektních podmínkách, s nízkými náklady na údržbu, stálou kvalitou a velkou spokojeností svých zákazníků. Tyto stroje získávají každoročně celosvětově ocenění za kvalitu tisku. Kvalita BOBST je postavena tak, aby vydržela.

Bobst Firenze srl – Digital & Vše v jednom

BOBST ovládá všechny klíčové technologie potřebné k efektivní výrobě všech typů samolepek – flexografii, digitální InkJet, zušlechťování, a konečnou úpravu. Od jedné do 1 milionu samolepek optimalizujte celou svou výrobní plochu výběrem a sestavením platformy, která nejlépe splní požadavky vašich zákazníků.

Modulární a následně dovybavitelná hybridní řešení All-in-One poskytují flexibilitu a agilitu pro širokou škálu aplikací s jediným zařízením. S nejvyšší digitální a analogovou integrací a automatizací je řada DIGITAL MASTER k dispozici v šířkách tisku 340 mm a 510 mm v novém designu, který byl optimalizován pro plnou modularitu, lepší provoz a servis.

nízkonákladový tisk

AstroNova (dříve TrojanLabel) – Malonákladové řešení H2O InkJet

„Tiskárna“ T4, postavená na desetiletích zkušeností, zahrnuje celou výrobní linku etiket v prvotřídním intuitivním systému, který nabízí řešení typu „vše v jednom“ od začátku do konce. Ideální pro samostatný provoz, vlastníky značek a výrobce etiket.

Zpracování

Grafisk Maskinfabrik a/s (GM) – zpracování flexotisku a digitálního tisku

Obraťte se na firmu XERTEC – https://produkty.xertec.cz

B. Bunch CO.,Inc. – Skládání

Výroba specializovaných zařízení pro skládání etiket, štítků, vstupenek, …