Digitisk, s.r.o.

Samolepící etikety I Tisk a zpracování I Gidue M5

Gidue M5 SLEEVE

Master M5™

zcela servopohony řízený stroj, nabízí dnes nejvyvinutější technologii z řady flexotiskových strojů GIDUE.


Master M5™ poskytuje maximální flexibilitu zpracování s prakticky neomezenými možnostmi v konfiguraci, a take s nejvyvinutějším stupněm automatizace, produkovat s “digitální” kvalitou a časy přípravy a rozjezdu.


Neomezená škála potisknutelných materiálů, výrobků: samolepky, shrink sleeve, rolové etikety, flefibilní obaly, laminované tuby, farmaceutická hliníková fólie a jogurtová víčka (mohou dle typu hliníku vyžadovat některá doplňková zařízení), stírací losy, předplacené karty, střívka na salámy (vyžadují úpravu stroje).


Neomezené možnosti zpracování: několik drah substrátu, off-line a in-line laminace (bez rozpouštědel), etikety s bookletem, vícevrstvé etikety, atd.


Neomezené rozměry opakování a počet tištěných barev (s možným dovybavením pro druhý průchod).


Široká škála kombinací tiskových technologií (hlubotisk, sítotisk, studená a horká ražba, digitální ink—jet).


Exkluzivní podaný patent firmy GIDUE – koncept “digitální flexo™” – dovolující nejkratší časy přípravy a seřízení stroje pomocí “plně digitálního řízení” tiskových a zpracujících úloh:


  • Print-Tutor™: tiskový registr “bez obsluhy”

  • Print-Tutor™ Plus: tiskový přítlak “bez obsluhy”

  • Quick-Cut™: zavedení odpadní mřížky “bez obsluhy”

  • Vario-Gap™: výsek “bez obsluhy”

Nová “krátká” a “podvěšená” dráha substrátu s poháněnými chlazenými bubny umožňuje redukci odpadu, krátkou dobu přípravy a seřízení, extrémní stabilitu registru, a jednoduchý přístup do stroje.


Možnost dovybavení konfigurací Double-Drum™ (dvojnásobného bubnu) pro UV a vysoce výkonné IR sušení, pro možnost volby tisku mezi UV a H2O barvami nebo laky a lepidly na stejné tiskové jednotce při vysoké rychlosti, také na fólie (ve spodní části).


Možnost pozdějšího dovybavení technologií Double-Drum™ kdykoliv po instalaci je také možné, na každé tiskové jednotce – pro případnou “evoluci stroje Gidue Master M5.


Master M5™je nejlepším řešením pro optimalizovaný tisk samolepek a neomezeného množství obalových materiálů s minimálním odpadem a optimálním časem přípravy a šeřízení zakázky, k čemuž dopomáhá i geniální konstrukce tiskové jednotky Flower™ http://www.gidue.com/index.php/it/technologies/flower patentované firmou Gidue http://worldwide.espacenet.com/publicationDetails/biblio?DB=EPODOC&II=0&ND=3&adjacent=true&locale=en_EP&FT=D&date
=20010418&CC=EP&NR=1092540A1&KC=A1
, která je prevencí proti poškození a vlivu na tiskovou kvalitu.


Flexotisková hlava Flower™je obrazem jednoduchosti stability. Mnoho jiných výrobců strojů se nechalo inspirovat tímto revolučním pojetí; jednoduché použití, dlouhodobá stabilita mnoho let, při výměně zakázky vše poruce.


Technologie SnowBall™- oddělování/návin odpadní mřížky (dostupný jako dovybavení) je skutečně revolucí pro samolepící etikety. Systém zvyšuje rychlost zpracování u všch typů etiket, a to od 30%

Digitisk s.r.o., jednatel společnosti Ing. Petr Zika,
Zlatý Anděl – Nádražní 344/23, 150 00 Praha 5, tel. +420 775 551 200 strana kontakty

Odkazy - Mapa stránek - © 2017 Digitisk, s.r.o. - Webdesign SpeedX.cz

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace