Digitisk, s.r.o.

Samolepící etikety I Převíjecí / inspekční stroje

Firma ROTOCONTROL GmbH je mladou firmou, která společně s předními výrobci samolepících etiket a flexibilních obalů CCL labels, Reynders, multiprint labels, … a která v březnu 2012 převzala firmu LeoMat.


Firma ROTOCONTROL je velmi inovativní a agresivně se rozvíjející. Soustřeďuje se na vývoj strojů, které jsou technicky i ergonomicky na nejvyšší úrovni. Stroje jsou modulární a pro obsluhu (s ohledem na její zdraví) velmi příjemně a snadno ovladatelné.


Stroje ROTOCONTROL jsou všechny maximálně připraveny pro integraci do work-flow a do systémů 100% inspekce s možností použití všech dostupných systémů 100% inspekce (jako např. AVT, Nikka, BST, E+L, …). Na strojích ROTOCONTROL je možno instalovat samotné kamerové systémy nebo jejich vyhodnocovací systémy.


Jedním z nejnověších a čas spořících systémů, které firma ROTOCONTROL nasadila na svoje převíječky je EPOS - systém automatického nastavení řezacích nožů (kruhových horních i spodních, žiletek) z ovládacího panelu během několika vteřin. Ušetříte až několik desítek “směn”.


Firma ROTOCONTROL vyrábí stroje pro

  • převíjení, inspekci

  • 100% inspekci/převíjení pro farmacii

  • Výsekové stroje s jedním i více výseky

  • Přítisková zařízení pomocí flexotisku nebo digitálu

  • Kombinovanáé stroje technologií dle požadavku zákazníka

  • Linky pro zpracování digitálního tisku


Firma Rotocontrol se stala dlouhodobým dodavatelem významných výrobců samolepících etiket jako jsou např. CCL labels, Reynders, …


Velice rádi vyhovíme i vašim speciálním požadavkům, jen si řekněte nebo napište.

Digitisk s.r.o., jednatel společnosti Ing. Petr Zika,
Zlatý Anděl – Nádražní 344/23, 150 00 Praha 5, tel. +420 775 551 200 strana kontakty

Odkazy - Mapa stránek - © 2017 Digitisk, s.r.o. - Webdesign SpeedX.cz

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace