Digitisk, s.r.o.

Samolepící etikety I Digitální tisk I Durst TAU RSC

Tau330_4C_Presse

Nový stroj DURST Tau 330

  • má šířku tisku max. 330 mm

  • rychlost tisku max. 48 metrů za minutu

  • dosahuje hodinovou kapacitu výroby 950 m2, která nemá v tomto odvětví obdoby.


Standardní barevný model TAU 330 CMYK může být vybaven volitelnými moduly:

  • pro bílou
    což znamená rozšíření kapacity využití pro etikety na transparentních a / nebo barevných materiálech

  • 2 volitelných procesních barev oranžová a fialová tudíž až bezmála 90% pokrytí barevného systému Pantone.


Standardní konfigurace kromě toho zahrnuje rovněž v rámci daného odvětví nejdokonalejší RIP software s integrovanou správou barev pro bodově přesnou reprodukci tiskových zakázek s definováním barev Pantone.


Tau 330 je k dispozici ve 2 šířkách tisku:

  • Tau 330 v kompletní výbavě  se šířkou tisku až 330 mm

  • Tau 330/200 se šířkou tisku až 200 mm, cenově výhodnější verze


Vizuální rozlišení

Ve své třídě nejlepší kvality obrazu "Best in class" – tedy vizuálního rozlišení obrazu nad 1000 dpi – tento systém dosahuje díky Single Pass UV ink-jetové technologii, vyvinuté speciálně pro Tau, přičemž zařízení využívá tiskové hlavy Xaar 1001 s fyzicky vyšším rozlišením tisku 720x360 dpi, s řízenou generací inkoustových kapek drop-on-demand, s variabilní velikostí kapky a technologií stupňů šedi.


Variabilní data

vysokorychlostní varianta High-Speed Tau 330 Variable Data Print s funkcí "insetter" pro tisk na vysekané nebo předtištěné etikety, která má zajistit úplnou variabilitu od etikety k etiketě, a má umožnit speciální aplikace jakonapříklad „Late Stage Versioning“ při nejvyšší rychlosti tisku.


UV inkousty Durst (3M, UL/cUL)

Další důležitý mezník představují speciální vysoce rezistentní UV inkousty společnosti Durst, což je obzvlášť důležité pro konvertory etiket, které často vyrábějí etikety pro identifikaci výrobků, jako jsou UL/cUL certifikované komponenty pro k etiketování zařízení spotřební elektroniky (např. počítače, tiskárny), mobilní přístroje a zařízení pro přenos (např. telefony), zahradnické nářadí (např. sekačky na trávu, vysavače listí), a nářadí s elektrickým pohonem (např. vrtačky a brusky). Ve všech uvedených případech musí etikety, na kterých je uvedena identifikace daného výrobku, vydržet až do konce životnosti výrobku. UV inkousty společnosti Durst spolu se záznamovými/datovými médii 3M byly certifikovány PGJI2, výsledkem čehož je zjednodušení aprobace UL pro onvertory, které v současné době musí obsahovat vlastní nastavení inkoustu s UL pro celou škálu tradičních aplikací tiskáren a inkoustů. Dosažení optimální kvality a přilnavosti inkoustu k různým materiálům kromě toho zajistí jednotka in-line Corona, která přispěje k optimalizaci materiálových povrchů.


Digitisk s.r.o., jednatel společnosti Ing. Petr Zika,
Zlatý Anděl – Nádražní 344/23, 150 00 Praha 5, tel. +420 775 551 200 strana kontakty

Odkazy - Mapa stránek - © 2017 Digitisk, s.r.o. - Webdesign SpeedX.cz

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace